Toya


Kültür Sanat Seminer Dizisi -1

22.09.2023

PROF.DR. FÜSUN ÜSTEL
Kültür Politikası - Kavramlar, Modeller, Tartışmalar


AKOB sezona kapsayıcı, yeni bir projeyle, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mersin Kent Konseyi  paydaşlığıyla başlıyor: Kültür Sanat Seminer Dizisi-1’de alanın saygın çalışmalarıyla tanınan ismi, İKSV Kültür Hattı projesi danışma kurulu üyesi Prof. Dr. Füsun Üstel’i  projenin ilk konuğu olarak Mersin’de ağırlıyoruz.

Kültür sanat, içinde bulunduğumuz sürdürülebilirlik çağında, gittikçe daha fazla sivil toplum ve yerel yönetimleri dayanak almaya başlamıştır. 

AKOB olarak bu alanda faaliyet gösteren sivil toplum organizasyonlarının ve yerel yönetimlerin, kültürel çoğulculuk ilkesiyle, kendi vizyonları üzerine tekrar düşünmelerini sağlayacak karşılıklı fikir alışverişinde bulunabileceği ortamların oluşturulmasının, çalışmalarımızın pekiştirilmesi için büyük fayda sağlayacağını düşünüyoruz.

Bu maksatla, 22 Eylül 2023 Cuma Saat:17:00’de AKİB Salonu’nda (Akdeniz İhracatçı Birlikleri) yerel yönetim; sivil toplum temsilcileriyle, kültür sanat alanında çalışan organizasyonlarla/ bireylerle; üniversite, meslek odası ve iş dünyası temsilcileriyle bir arada olacağız… 

Sizleri Akdeniz Opera ve Bale Kulübü Derneğimizin (AKOB) Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mersin Kent Konseyi paydaşlığıyla gerçekleştireceği bu kapsayıcı yeni projeye, Kültür Sanat Seminer Dizisi-1’e davet ediyoruz.

ETKİNLİKLER

Top